Parendatud rämpspostivastase meiliturbe uuendusega

Varsti aeguvad ESET-i ärilahendustes rämpspostivastase funktsionaalsuse versioonid 3 ja 4


Tasuta uuendamine

Pärast aegumist on nende toodete masinad versioonidega 4 ja vanemad jätkuvalt kaitstud pahavara vastu, kuid olemasolev rämpspostivastane kaitse ei tööta enam:

  • ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server (versioon 4. ja vanemad) 
  • ESET Mail Security for IBM Domino (versioon 4. ja vanemad)
  • ESET Smart Security Business Edition (versioon 4. ja vanemad)
  • ESET Mail Security for Linux (versioon 4.0.10.0. ja vanemad)
  • ESET File Security for Linux (versioon 4.0.10.0. ja vanemad)
  • ESET Gateway Security for Linux (versioon 4.0.10.0. ja vanemad)

Valige uusim turvatoode kohe

Et kindlustada, et teie ettevõtte side on kaitstud kõrgeimal tasemel, soovitame me teile tungivalt uuendada oma ESET-i turvatooted. Meie turvatoodete uusimad versioonid on parendanud rämpsposti-masin, mida auhindas Virus Bulletin, ja mille rämpsposti tabamise määr ulatub 99,999%-ni, ning mis on saavutanud mitmed järjestikused VBSpam+ auhinnad.

VBSpam

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju uuendus maksab?

Uuendus vanemast ESET Server Security Solutioni (ESET-i serveri turbelahenduse) versioonist uuemale versioonile on kehtiva litsentsi korral tasuta. Toote uuendamise korral ei eeldata lisakulusid.

Mis on peamine põhjus ESET-i klientidele, et uuendada tooteid?

Varasematel toodetel ei ole uusimat tehnoloogiat, ning seetõttu ei saa need pakkuda küllaldast kaitset uusimate ohtude vastu. Nii klientide kui ka ESET-i huvides on see, et kliendid kasutavad toodete uusimaid versioone kindlustamaks parimat kaitset ohtude vastu.

Kas uuendusel on uusi omadusi, funktsionaalsust ja teisi kasulikke külgi?

ESET-i Remote Administratori toel pakuvad tooted pahavarakaitse, rämpsposti sõelumise ja põhjaliku meiliskaneerimisega turvalist meilikogemust.

Kas antud uuendus mõjutab ühilduvust teiste ESET-i toodetega?

Uuendamine ESET-i Server Security Solutionsile võimaldab teil nautida erinevaid kasulikke külgi, kaasa arvatud ühilduvus ESET-i Remote Administratoriga (kaugadministraatoriga). Kui te uuendate ESET Server Security Solutionsile ükskõik millisel järgmistest platvormidest: Microsoft Exchange Server, IBM Domino and Linux/FreeBSD, uuendage kindlasti ka versioonile konsooli ESET Remote Administrator. Kaugkonsooli vanem versioon ei ühildu ESET-i kõige nüüdsemate serveritoodetega

Kui palju aega kulub uuendamiseks uusimale versioonile?

Oleneb, millisele tootele uuendatakse. ESET-i Remote Administratori (kaugadministraatori) versioonist 5 uusimale versioonile uuendamisel soovitame küsida nõu meie spetsialistidelt, sest selles on kasutusel täiesti uus arhitektuur, seega võib olla vajalik konfiguratsiooni ja võrgu kontrollimine.

Kellega peaksin ühendusse astuma, kui ilmneb mõni uuendusprobleem?

ESET on uhke, et saab pakkuda oma tehnilist toetusteenust kohalikus keeles. Kõik korduma kippuvad küsimused, nagu kuidas uuendada teie lahendust, kuidas deinstalleerida või paigaldada turvalahendusi või kuidas seda alla laadida on samuti kättesaadavad ESET-i Teabebaasi keskuses.

Kuidas paigaldada uusimat versiooni

Vaadake meie üksikasjalikku juhendit ESET-i Tugikeskuses, kuidas paigaldada ja aktiveerida oma toodete uusimad versioonid. Saamaks edasist teavet funktsioonidest, mida ESET-i turvalahendused pakuvad, vaadake üksikasju dokumentatsioonist allalaadimise alajaotuses.

Laadige alla tasuta uuendus

ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server

ESET Mail Security for IBM Domino

ESET Endpoint Security
(ESET Smart Security Business Edition-i uus versioon)

ESET Mail Security for Linux

ESET File Security for Linux

ESET Gateway Security for Linux

ESET Remote Administrator

Tähtis teadaanne ESET Remote Administrator’i kasutajatele. Kui te olete paigaldanud versioonid 3, 4 või 5, peate uuendama ESET Remote Administrator’i uusimale versioonile, et saaksite täiel määral töötada kõigi oma äsja uuendatud meiliturvatoodetetega